Pracownik Kontroli jakości Niemcy

EastGate Recruitment

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis / Obowiązki:
1. Przeprowadzanie oględzin pomalowanych części
2. Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
3. kontrola jakości wytworzonych części,
4. Zatwierdzenie części do dalszej obróbki
5. praca siedząca

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • 1900 Euro Netto miesięcznie - na rękę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy
w temacie wiadomości prosimy wpisać "Pracownik Kontroli jakości Niemcy"

Wymagania

 minimalne doświadczenie w kontroli jakości

podstawowa znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji