Pracownik budowlany Niemcy

EastGate Recruitment

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Zakres obowiązków:
Prace budowlano remontowe – prace remontowe budynków

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
17,00 Euro Brutto/Godzinę + 40 Euro diety dziennie
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy

w temacie wiadomości prosimy wpisać "Pracownik budowlany Niemcy"

Wymagania

 znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie