EastGate Recruitment

EastGate Recruitment

Gdańsk, Pomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Doradztwo personalne
Liczba pracowników:
12
Strona internetowa:
http://eastgaterecruitment.com

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 17627. Od 2017 oferujemy profesjonalne usługi rekrutacyjne firmom, które poszukują pracowników do pracy w siedzibach firm znajdujących się w całej Europie. Pracownikom gwarantujemy natomiast pomoc nie tylko w znalezieniu pracy, ale również doradztwo personalne oraz poradnictwo zawodowe.

Naszym celem jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o jasne i przejrzyste zasady współpracy oraz rekrutacji na każdym etapie. Dzięki temu, że do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie, idealnie łączymy pracowników z pracodawcami – niezależnie od tego, jakich sektorów gospodarki lub krajów to dotyczy. Dzięki współpracy z nami setki osób znalazło wymarzoną pracę, natomiast pracodawcy zyskali wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.


Co ważne, oferujemy pracę zarówno dla specjalistów, jak i dla osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy. Dlatego nieważne, jakie masz wykształcenie, umiejętności lub poziom znajomości języków obcych – odezwij się i sprawdź, jaką pracę za granicą możemy ci zaoferować!