Opis stanowiska pracy

Akademia Sztuki Wojennej poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik gospodarczy w Sekcji Eksploatacji i Technicznego Utrzymania Nieruchomości Wydziału Infrastruktury.

Zakres odpowiedzialności i obowiązków na stanowisku:

  1. utrzymanie w należytym stanie ciągów pieszych (zamiatanie, odśnieżanie, posypywanie) na odcinkach należących do Akademii;
  2. codzienne opróżnianie koszy na śmieci zainstalowanych przy ciągach komunikacyjnych;
  3. usuwanie nieczystości z powierzchni zieleńców, klombów i kwietników, grabienie liści;
  4. uzupełnienie istniejącego drzewostanu krzewów i roślin zielonych w zależności od warunków glebowych i ukształtowania terenu;
  5. właściwa konserwacja i pielęgnacja krzewów i rabat bylinowych w zależności od pory roku;
  6. nawożenie terenów zielonych zgodnie z wymogami glebowymi i roślinnymi;
  7. koszenie trawników oraz przekopywanie i dosiewanie trawy na już istniejących trawnikach;
  8. zakładanie rabat kwiatowych;
  9. sadzenie nowych żywopłotów oraz regularne dokonywanie cięć już istniejących;
  10. stosowanie środków ochrony roślin;
  11. zabezpieczanie istniejących rabat i krzewów przed zimą;
  12. zgłaszanie przełożonemu konieczności wycinania drzew, krzewów, przycięcia żywopłotów i cięć pielęgnacyjnych drzew;
  13. właściwa obsługa sprzętu mechanicznego przy koszeniu trawników oraz odśnieżaniu;
  14. przenoszenie mebli i innego wyposażenia budynków znajdujących się na terenie Akademii;
  15. dbałość o powierzony sprzęt i mienie.

Wykształcenie i umiejętności Kandydata:

  • wykształcenie zawodowe/podstawowe,
  • dyspozycyjność, rzetelność, zaangażowanie.

Dodatkowe atuty/wymagania:

  • umiejętność posługiwania się mechanicznymi narzędziami do pielęgnacji zieleni.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny*, na czas określony*, na zastępstwo*

Curriculum Vitae wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres: Akademia Sztuki Wojennej, 00-910 Warszawa, al. Gen. A. Chruściela 103 z dopiskiem „Pracownik gospodarczy – Wydział infrastruktury” lub mailowo na adres: w.bilinski@akademia.mil.pl

Do dnia 31.08.2019 r

Informacja dla kandydatów:

Dokumenty składane przez Kandydata powinny zostać opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacji nie odsyłamy. Dokumenty nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji można odebrać w Akademii Sztuki Wojennej w terminie do 7 dni od dnia zakończenia tego procesu. W wypadku ich nieodebrania są one niszczone w ASzWoj.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Sztuki Wojennej al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" 103, 00-910 Warszawa zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne