Pracownik Działu Realizacji Zamówień

Sterbios Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • wprowadzanie zamówień i dalsze ich procesowanie w systemie komputerowym firmy;
  • uczestniczenie w procesie realizacji zamówień;
  • monitorowanie płatności;
  • nadawanie listów i przesyłek;
  • wsparcie pracowników magazynu w procesie przyjmowania dostaw i realizacji zamówień;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość uzyskania premii rocznej;
  • szeroki pakiet socjalny, m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • biuro w dogodnej lokalizacji (w pobliżu metra Pole Mokotowskie);
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w miłym i zgranym zespole.
  • Jako formę zatrudnienia po okresie próbnym, oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.

Wymagania:

  • nastawienie pro klienckie;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem B2B;
  • optymizm, otwartość, umiejętność pracy zespołowej;
  • dobra organizacja pracy, dokładność oraz systematyczność;
  • elastyczność i umiejętność dynamicznej priorytetyzacji zadań;
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • komunikatywność oraz kultura osobista;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma handlowa z kapitałem zagranicznym. Dostawca najwyższej klasy produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne, Praca Call Center / Telemarketing