Pracownik działu Master Date

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Wsparcie przy wdrażaniu projektu z obszaru Master Date
• Tworzenie kodów materiałów w SAP zgodnie z obowiązującymi procedurami i przy użyciu rozmaitych narzędzi (programów)
• Zarządzanie atrybutami przypisanymi do poszczególnych kodów produktów
• Współpraca z krajami (14 państw) w zakresie prawidłowego funkcjonowania bazy danych produktów
• Modyfikacja kodów do danych produktów

Wymagania:
• Wykształcenie z zakresu IT lub logistyki (mile widziani studenci)
• Język angielski min B2
• Dobra znajomość programu MS Excel
• Dokładność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
• Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
• Komunikatywność
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Uczestniczenie w międzynarodowym projekcie
• Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę tymczasową
• Stabilne wynagrodzenie
• Pracę od zaraz
• Pracę w między narodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Szkolenie wdrożeniowe
• Pracę w samym centrum Warszawy
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Przyjazną atmosferę pracy
• Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials