Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Zapewnienie dystrybucji zakuppionych materiałów eksploatacyjnych
  • Realizacja wytycznych i procedur w zakresie gospodarki zaopatrzeniowej
  • Wsółpraca oraz rozliczenia z dostawcami
  • Prowadzenie dokumentacji zaopatrzeniowej
  • Odbiór materiałów od dostawców
  • Organizowanie procesu reklamacji pod względem ilościowym i jakościowym

  • Jesteś osobą dyspozycyjna do podjęcia pracy od zaraz
  • Posiadasz odświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Potrafisz posługiwać się programami: Word oraz Excel (warunek konieczny)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 3380 zł brutto/mies (zawsze na czas!)
  • Pracę w znanej firmie zajmującej się dystrybucją gazu
  • Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w związku z pandemią

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Inne , Praca Praca na magazynie