Pracownik ds. wprowadzania danych - Kraków - Nowa Huta

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • obsługa umów związanych z dostawą energii,
  • obsługa systemu obiegu dokumentów,
  • weryfikacja i kontrola dokumentów posprzedażowych,
  • wystawianie dokumentów,
  • uzupełnianie baz danych,
  • pozostałe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
  • praca w administracji biurowej w godz. 07:00 - 15:00 z uwagi na dostęp do systemów komputerowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacjach prosimy KONIECZNIE umieścić zgodę:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Chorzowskiej 44C, 44-100 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 10301

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne