Pracownik ds. samorządowych i administracyjnych

R.S.M. Ursus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „URSUS” w Warszawie

poszukuje kandydata na stanowisko

Opis stanowiska pracy:

  • opracowywanie projektów regulaminów i innych unormowań wewnętrznych dotyczących Spółdzielni;
  • prowadzenie spraw aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym;
  • obsługa organizacyjno-techniczna Walnego Zgromadzenia i innych zebrań organów Spółdzielni;
  • prowadzenie pozaksięgowej ewidencji środków trwałych i składników rzeczowych długotrwałego użytkowania o niskiej wartości;
  • obsługa administracyjno-biurowa Spółdzielni;
  • zastępstwo w sekretariacie Spółdzielni w czasie nieobecności pracownika odpowiedzialnego za prowadzenie sekretariatu;
  • prowadzenie archiwum Spółdzielni zgodnie z obowiązującą instrukcją i wymogami przepisów w tym zakresie;
  • prowadzenie spraw związanych z prawidłowym zagospodarowaniem i wykorzystaniem środków finansowych Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie;
  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość ustaw, a w szczególności: prawo spółdzielcze, o spółdzielniach mieszkaniowych, Kodeks cywilny;
  • dokładność, dobra organizacji czasu pracy, terminowość;
  • punktualność, sumienność, komunikatywność zaangażowanie; umiejętność pracy w zespole;
  • chęć do pogłębiania wiedzy;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu ustawy o ochronie danych osobowych;

Oferujemy:

Rodzaj pracy - pełny etat
Rodzaj umowy - na okres próbny

Informacja dodatkowe:

Termin składania dokumentów - do 10.08.2018r.
Data rozpoczęcia pracy - 15.12.2018r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\\\\\"Ursus\\\\\\\"... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja