Pracownik Biurowy (staż)

Red Chair Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Business Networking & Solutions związku z rozwojem sklepu internetowego poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownika Biurowego (staż).

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • tłumaczenie opisów z języka angielskiego na język polski
  • przygotowywanie korespondencji w języku angielskim
  • archiwizowanie dokumentów
  • przygotowywanie materiałów reklamowych (w tym ogłoszeń marketingowych)

Oferujemy:
  • staż z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim z załączeniem poniższej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
-dobra znajomość języka angielskiego
-dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programów: Excel, PowerPoint, Word)
-umiejętność obsługi urządzeń biurowych
-komunikatywność
-umiejętność pracy w zespole
-sumienność i dokładność

Prezentacja firmy

Firma RedChair należy do grupy Business Networking & Solutions i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa