OGŁOSZENIE
Rada Nadzorcza Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Ursus"
w Warszawie

ogłasza
K O N K U R S
na stanowisko

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „URSUS” w Warszawie
poszukuje kandydata na stanowisko

Pracownik biurowy - Sekretarka

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Prowadzenie sekretariatu i kalendarza spotkań zarządu;
  • Prowadzenie rejestru faktur;
  • Skanowanie dokumentacji i dalsza dystrybucja elektroniczna wewnątrz biura;
  • Obsługa spotkań wewnętrznych;
  • Kontakt z urzędami oraz kontrahentami firmy;
  • Przygotowywanie projektów pism wychodzących;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wysoka kultury osobistej, lojalność i dyskrecja;
  • Wielozadaniowość;
  • Dokładność, dobra organizacji czasu pracy, terminowość;
  • Chęć do pogłębiania wiedzy;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu ustawy o ochronie danych osobowych;

Oferujemy:

  • Rodzaj pracy - pełny etat
  • Rodzaj umowy - na okres próbny
  • wynagrodzenia - 3.300,00 zł / miesięcznie (brutto) + 20% premii

Informacja dodatkowe:

Termin składania dokumentów - do 31.10.2017r.

Data rozpoczęcia pracy - 01.12.2017r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.