Pracownik biurowy - obsługa sklepu internetowego

Asistwork Sp z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność obsługi komputera oraz obsługi pakietu Office (word, excel)
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie z obsługi sklepu internetowego na platformie PrestaShop
  • Mile widziane doświadczenie z obsługi programu do fakturowania Comarch Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 4600 zł brutto/mc + prowizja od sprzedaży
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8-16
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego oraz sprzedaży

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy