Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

Pracownik biurowy ds. analizy danych

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Pracownik Biurowy ds. Analizy Danych - nie wymagamy doświadczenia

Dla naszego Klienta jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży automotive poszukujemy osób, które chciałyby zdobyć swoje pierwsze lub jedne z pierwszych doświadczeń zawodowych w charakterze pracy biurowej oraz analizy danych.

Dołączysz do Zespołu zlokalizowanego w polskim oddziale firmy w Warszawie i będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie danych dostarczonych przez zespół sprzedaży, wyciąganie zestawień dotyczących wyników sprzedaży oraz przygotowanie raportów według zaleceń przełożonych. Codziennymi narzędziami Twojej pracy będzie pakiet Office (Word, Excel) oraz język angielski.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Naukę nowych umiejętności
  • Pracę w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo
  • Umowę zlecenie w długiej perspektywie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój jako część zespołu w warszawskim biurze zlokalizowanym na Ursynowie.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) na poziomie min. B2
  • Motywację, komunikatywność, chęć nauki oraz poczucie zespołowości.

Praca nie wymaga doświadczenia - dla nas liczy się Twoja osobowość!

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa