Pracownik Biura Obsługi Klienta i Administracji

Metro Internet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Prace administracyjne związane z funkcjonowaniem działu;
- Obsługa klientów;
- Sporządzanie dokumentacji związanej z obsługą sprzedaży;
- Bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur;
- Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi oraz ewidencja właściwych dokumentów;
- Współpraca oraz pomoc przy innych pracach biurowych;
- Dbanie o prawidłowy obieg oraz aktualizację dokumentów w biurze

Wymagania

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w pracy z klientem
- Wykształcenie minimum średnie / wyższe (może być w trakcie studiów)
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
- Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- Pracę umożliwiającą rozwój umiejętności;
- Szkolenia wdrożeniowe;
- Opiekę medyczną po okresie próbnym;
- Odpowiednie narzędzia pracy;
- Umowa o pracę na zastępstwo;
- Możliwość nauki języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa