Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w godzinach 15.00-23.00.

Oferujemy:

  • długotrwałą współpracę,
  • umowę zlecenie, potem zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stawkę godzinową 29zł/h brutto + wysokie premie (średnio 1000-1200zł netto),
  • wolne weekendy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego w PZU.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy