Pracownik administracyjno-biurowy

Instytut Energetyki

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Instytut Energetyki zatrudni pracownika administracyjno-biurowego

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie archiwum zakładowego oraz współpraca z Archiwum Państwowym.
  • wsparcie pracowników w stosowaniu przepisów kancelaryjno-archiwalnych,
  • obsługa systemu kancelaryjnego – pisma przychodzące i wychodzące
  • rozliczanie najemców z energii elektrycznej, zużycia gazu itp.
  • pisanie umów, aneksów oraz wypowiedzeń dla najemców,
  • rozliczanie czynszu zakładowych mieszkań,
  • zamawianie artykułów biurowych i pieczątek dla jednostek rozliczeniowych i działów administracji Instytutu,
  • inwentaryzacja,
  • pozostałe prace biurowa

Nasze wymagania :

  • wykształcenie min. średnie,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie i wysoki poziom motywacji,
  • skrupulatność i terminowość w realizacji zadań,
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach,
  • chęć uczenia się,
  • dokładność (praca z dokumentami),
  •  znajomość obsługi archiwum ( I stopień archiwalny mile widziany )

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podjęcia pracy od kwietnia 2023 r.,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • dobrą atmosferę pracy.

Kryteria oceny:

  • rozmowa kwalifikacyjna,

Aplikacje wraz z oświadczeniem o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych”) prosimy przesłać do dnia 20 marca 2023 r. drogą elektroniczną za pomocą przycisku "aplikuj"

lub pocztą na adres:

Instytut Energetyki Instytut Badawczy

ul. Mory 8

01-330 Warszawa

Dział Obsługi Technicznej - Mory

Aplikacje niekompletne oraz złożone po ww. terminie nie będą rozpatrywane.

Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się z wykorzystaniem narzędzi komunikacji zdalnej. Osoby zakwalifikowane do rozmowy zostaną telefonicznie poinformowane o jej terminie. Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia osób niezatrudnionych zostaną zniszczone.

Prezentacja firmy

Wykwalifikowany zespół pracowników Laboratorium Automatyki i Zabezpiecze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja