Pracownik administracyjno-biurowy

Go4Energy

Warszawa, mazowieckie

Go4Energy

Od: Go4Energy
Miejsce pracy: Warszawa

Firma Go4Energy zajmuje się profesjonalnym doradztwem technicznym i energetycznym. Prowadzimy procesy certyfikacji budynków komercyjnych w systemach LEED, BREEAM, WELL oraz Green Building Standard. Wykonujemy audyty energetyczne dla właścicieli nieruchomości, zarządców i obsługi technicznej. Zajmujemy się również złożonymi analizami energetycznymi w budynkach komercyjnych i mieszkalnych, a także doradzamy klientom podczas projektowania, realizacji i eksploatacji inwestycji budowlanych.

Twoje zadania:

  • Aktualizacja i dbałość o strony www, zbudowane na Wordpressie,
  • Wykonywanie prostych grafik,
  • Wykonywanie prezentacji na spotkania firmowe,
  • Archiwizacja dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej,
  • Zamawianie artykułów spożywczych i materiałów biurowych,
  • Bieżące sprawy związane z obsługą administracyjną firmy,
  • Praca nad zakończeniem wdrożenia systemu CRM,
  • Stały kontakt z księgowością, prawidłowy obieg faktur w firmie,
  • Organizacja wydarzeń specjalnych, wyjazdów, szkoleń itp.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • biegła znajomość obsługi komputera, przede wszystkim arkusza Excel, Word, Power Point,
  • znajomość Wordpressa
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • kreatywność, inicjatywa, profesjonalizm i dynamika w działaniu, dokładność, cierpliwość i terminowość,
  • komunikatywność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość na nowe wyzwania.
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w centrum Warszawy,
  • pozytywną atmosferę pracy na co dzień,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • benefity w postaci karty Multisport i opieki zdrowotnej Medicover
Go4Energy