Pracownik administracyjno- biurowy

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014633
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu;
  • porządkowanie dokumentów;
  • tworzenie raportów oraz tabel;
  • przygotowywanie ofert;
  • współpraca z innymi departamentami.

Oczekiwania:

  • komunikatywność;
  • dokładność;
  • doświadczenie w pracy biurowej;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

Oferta:

  • praca na rzecz stale rozwijającej się międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • dogodna lokalizacja;
  • umowa zlecenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.