Pracownik administracyjno-biurowy

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0013385
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

- Wsparcie w prowadzeniu baz danych;
- Pomoc w rozliczaniu składek oraz prowizji;
- Bieżące wsparcie działu.

Oczekiwania:

- Studenci III-V roku (preferowane kierunki: ekonomia, bazy danych);
- Umiejętność analitycznego myślenia;
- Chęć nauki i rozwoju;
- Znajomość MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym;
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Dodatkowym atutem będzie umiejętność poruszania się po bazach danych.

Oferta:

- Umowa zlecenie;
- Praca w zespole o wysokich kwalifikacjach;
- Wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.