Pracownik administracji magazynowej

Kraków, małopolskie

ATERIMA WORK

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym
  • Przygotowanie stosownych dokumentów magazynowych
  • Kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym
  • Kontakt z Klientem w zakresie obsługi zlecenia
  • Kompletowanie i segregowanie dokumentacji
  • Rozpatrywanie reklamacji

  • Posiadasz doświadczenie w administracji magazynowej (warunek konieczny)
  • Jesteś osobą dyspozycyjną do podjęcia pracy od zaraz
  • Posiadasz dogodny dojazd do miejsca pracy: Kokotów k/Wieliczki

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym ( 6:00-14:00 i 14:00-22:00)
  • Wynagrodzenie podstawowe 2500 zł netto
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Inne