Prace magazynowe - Łazy k/Warszawy - I zmiana

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta – wyspecjalizowanego operatora logistycznego poszukujemy:

Prace magazynowe

Miejsce pracy: AL. Krakowska, Łazy

Zakres obowiązków:

- Prawidłowe sortowanie i skanowanie przesyłek;

- Prawidłowa konteneryzacja posortowanych przesyłek;

- Praca fizyczna, wykonywanie ręcznych prac transportowych;

- Rozładunek i załadunek aut;

- Utrzymanie porządku w miejscu pracy;

Oferujemy:

· Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;

· Stawkę 19 zł brutto/h;

· Praca w godzinach 13:00 – 22:30 (+/- 1 godzina) W sumie około 10-12 h dziennie;

· Pracę od pn. do pt. + soboty dla chętnych w razie potrzeby;

· Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

· Możliwość zakwaterowania w okolicach zakładu pracy;

Wymagania:
· Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
· Gotowość do pracy w nocy;
· Umiejętności pracy w zespole;
· Uczciwość i rzetelność;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.