Praca z językiem niemieckim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1167943

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta na jak najwyższym poziomie, wsparcie telefoniczne i mailowe oraz odpowiadanie na prośby klientów. Do zadań będzie również należeć współpraca z innymi działami firmy przy rozwiązywaniu zapytań w celu zapewnienia jak największej satysfakcji klienta.

Poszukujemy kandydata z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz angielskiego (min.B2), wcześniejszym doświadczeniem w obsłudze klienta (każda branża jest mile widziana) oraz ze świetnymi umiejętnościami komunikacyjnymi.

Zapewniamy możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, bogaty pakiet benefitów, stabilne zatrudnienie oraz możliwość pracy hybrydowej.

Nie czekaj! APLIKUJ!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne