Praca z językiem francuskim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1161149

Jedna z największych globalnych korporacji z sektora bankowego, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko administracyjne, posługujących się językiem francuskim.

Na stanowisku nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, firma zapewnia pakiet szkoleń wdrażających, atrakcyjne wynagrodzenie, oraz pracę hybrydową.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń
  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • pracę w 100% zdalną
  • sprzęt do pracy

Obowiązki na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa klienta drogą telefoniczną i mailową
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
  • aktualizacja danych w systemie
  • ścisła współpraca z managerem i innymi departamentami w firmie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z klientami

Jedynym wymogiem na stanowisku jest swobodne posługiwanie się językiem francuskim, doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymogiem. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania, aplikuj! :)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy