Praca w księgowości: AP, AR lub GL

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1171924

Poszukujesz nowych możliwości zawodowych w obszarze księgowości? Masz doświadczenie w obszarze AP, AR lub GL albo chcesz je zdobyć? Pomożemy w budowaniu kariery zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Prowadzimy procesy rekrutacyjne dla korporacji mających swoje biura w Krakowie. Aktualnie poszukujemy kandydatów z każdego poziomu seniority (junior, specialist, senior) do objęcia ról w działach Accounts Payable, Accounts Receivable i General Ledger.

Czym będziesz się zajmować?
Jest to uzależnione od Twojego dotychczasowego doświadczenia i zainteresowań. Chętnie przedstawimy szczegółowy opis stanowiska podczas rozmowy telefonicznej :)

Czego oczekujemy?
  • Wcześniejszego doświadczenia lub zainteresowania księgowością AP/AR/GL
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dokładności i chęci do nauki
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Liczne szkolenia wdrażające i dodatkowe

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy