Praca w korporacji dla osób z językami!

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1182929

Poszukujemy osób posługujących się językiem angielskim oraz dodatkowo niemieckim, portugalskim, czeskim lub słowackim – minimum poziom B2.

Poszukujemy osób, które chciałyby rozwijać się w branży finansowej – praca będzie polegała na weryfikowaniu dokumentów w danym języku, sprawdzaniu informacji o klientach, aktualizowaniu danych w systemie.

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, zdobyć nowe doświadczenie oraz widzę to musisz dołączyć do zespołu pełnego profesjonalistów!

Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać swoje CV w języku angielskim lub zadzwoń do nas już teraz!

Nie zastanawiaj się tylko aplikuj!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość