Praca w Drukarni – stała, umowa o pracę, bezpośrednio, od zaraz, poniedziałek-piątek !

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia przemysłowa, zatrudniająca obecnie około 250 osób, zatrudni nowych pracowników na stanowisko :

Młodszy operator maszyn/pomocnik operatora maszyn

(również osoby bez doświadczenia, nowego pracownika wszystkiego nauczymy)

Miejsce pracy: Pruszków/Parzniew

Darmowy dojazd do pracy (Warszawa Zachodnia - Ursus - PKP Pruszków - Firma) na każdą ze zmian, lub dojazd do PKP Pruszków komunikacją.

Zadania:

  • praca manualna przy maszynach produkcyjnych,
  • zgłaszanie problemów i usterek,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz !!
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednia)
  • wynagrodzenie w granicach 3600 - 4500,
  • dodatki pozapłacowe - paczki, bony, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie,
  • płatne nadgodziny (100%, 50%) dla chętnych osób.
  • posiłki w pracy, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, darmowy dojazd do do prac,
  • ubrania pracownicze, szafka itp.

Wymagania

  • chęci do pracy,
  • sprawność manualna,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 600PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek nocny, premie
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji