Praca dla absolwentów marketingu i reklamy

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1129888

Dla naszego klienta, lidera w sektorze sprzedaży bezpośredniej z siedzibą w Zabierzowie, poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Project Leader.

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu ds. Innowacji społecznych w tworzeniu i zarządzaniu przepływem pracy redakcyjnej.
  • Wsparcie w regularnym dostarczaniu treści dla wybranych europejskich mediów społecznościowych.
  • Koordynacja pracy agencji outsourcingowej w zakresie zarządzania treścią.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. C1).
  • Proaktywność.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (np. marketing, reklama)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy.
  • Benefity takie jak karta Multisport oraz opieka medyczna Medicover.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, dynamicznym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy