PR - Marketingu - Social Media - Eventy - Asystent działu

7PEAK

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja 7Peak działa na rynku od kilkunastu lat.
Obsługujemy klientów oferując kompleksowe działania marketingowe, eventowe i Public Relations. Nasza znajomość mediów oraz procesów marketingowych i biznesowych pozwala nam działać skutecznie i innowacyjnie.

Poszukujemy wsparcia do działu PR i Marketingu.
Idealna osoba powinna cechować się znajomością zasad marketingu w sieci i mieć doświadczenie we wdrażaniu w życie działań ukierunkowanych na utrzymanie lub pozyskiwanie klientów.

Wymagania

Wymogiem jest oczywiście kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych przekazów marketingowych, posługując się nieskazitelną polszczyzną.
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową będzie dużym atutem.
Ponad wszystko stawiamy jednak na chęć rozwijania się, rzetelność i skuteczność działania.
Preferujemy kandydatów z praktyczną znajomością narzędzi marketingu w sieci i mediach społecznościowych.
W szczególnych przypadkach rozważymy współpracę w niepełnym etacie.

Prezentacja firmy

7Peak działa równolegle w dwóch segmentach rynku tworząc unikalny zestaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media