Michael Page Michael Page

PR Manager

Dla naszego Klienta z branży energetycznej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Public Affairs Manager.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • prowadzenie komunikacji zewnętrznej, w kraju i na szczeblu europejskim,
  • planowanie, organizowanie i wdrażanie strategii komunikacji obejmującej komunikację zewnętrzną, media relations, media społecznościowe, CSR, public affairs i wsparcie w zakresie komunikacji legislacyjnej (regulatory communications),
  • rozwój strategii i zarządzanie komunikacją społecznościową w organizacji,
  • employer branding marki i firmy na zewnątrz organizacji,

Profil kandydata

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku po stronie klienta lub agencji w branży energetycznej lub pokrewnej,
  • doświadczenie w pracy w obszarze public affairs,
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji skierowanych do różnych grup odbiorców: pracowników, klientów, mediów, polityków, organizacji branżowych i pozarządowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie,
  • biegła znajomość obsługi kanałów mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram),
  • zdolności organizacyjne (planowanie i zarządzanie wydarzeniami),
  • umiejętność prowadzenia spotkań, prezentacji i wystąpień publicznych,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy,
  • wsparcie w rozwoju predyspozycji i talentów,
  • benefity pozapłacowe - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page