Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

PR Manager

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Naszych klientów,  agencji nieruchomości komercyjnych w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko:

PR ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opracowanie strategii  PR oraz jej realizacja
  • dbałość o profile społecznosciowe jak Facebook oraz Linkedin
  • zarządzanie zespołem
  • przygototywanie informacji prasowych, artykułów, tekstów lub broszur
  • kontakty z dziennikarzami
  • prowadzenie paneli dyskusyjnych
  • wspieranie działań employer branding wspólnie z działem HR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem) w firmie związanej z nieruchomościami komercyjnymi
  • umiejetność analizowania raportów, redagowania i pisania tekstów oraz osbługi serwisów społecznościowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • wysoko rozwiniete umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie realizującej ciekawe projekty z branży nieruchomości
  • kreatywny zespół, miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizację własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet benefitów

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations