HRK S.A.

Dla jednego z Naszych klientów,  agencji nieruchomości komercyjnych w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko:

PR ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opracowanie strategii  PR oraz jej realizacja
  • dbałość o profile społecznosciowe jak Facebook oraz Linkedin
  • zarządzanie zespołem
  • przygototywanie informacji prasowych, artykułów, tekstów lub broszur
  • kontakty z dziennikarzami
  • prowadzenie paneli dyskusyjnych
  • wspieranie działań employer branding wspólnie z działem HR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem) w firmie związanej z nieruchomościami komercyjnymi
  • umiejetność analizowania raportów, redagowania i pisania tekstów oraz osbługi serwisów społecznościowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • wysoko rozwiniete umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie realizującej ciekawe projekty z branży nieruchomości
  • kreatywny zespół, miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizację własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.