HRK S.A.

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej międzynarodowej spółki, szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

PR ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • promowanie najważniejszych eventów (media tradycyjne i digital)
  • współtworzenie strategii komunikacji PR w różnych kanałach
  • budowanie i zarządzanie informacjami kreowanymi wokół firmy i jej działań w mediach tradycyjnych i digitalowych
  • planowanie i tworzenie treści na potrzeby szeroko pojętych mediów
  • przygotowanie wydarzeń prasowych oraz prezentacji
  • wsparcie komunikacyjne projektów oraz wydarzeń wewnętrznych
  • współpraca z mediami, agencjami interaktywnymi oraz PR

Wymagania:

  • doświadczenie w nowoczesnym PR
  • bardzo dobra znajomość mediów tradycyjnych i digitalowych
  • doświadczenie w promowaniu akcji sponsoringowych i dużych eventów
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • umiejętność planowania budżetu i zarządzania nim

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.