PR Manager/ Activation Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej organizacji działającej w branży technologicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

PR Manager/ Activation ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój, wdrożenie i realizacja strategii PR oraz działań promocyjnych wspierających cele marketingowe zespołów produktowych oraz poszczególnych linii biznesowych Spółki
  • Opracowanie strategii promocyjnej w mediach społecznościowych dedykowanej poszczególnym kategoriom produktów, wdrożenie oraz stały monitoring i analiza efektów
  • Kompleksowe zarządzanie akcjami i wydarzeniami promocyjnymi od przygotowania i organizacji poprzez realizację po rozliczenie i ewaluację
  • Projektowanie, przygotowywanie i dbałość o dostępność materiałów promocyjnych imarketingowych
  • Budowanie, wspieranie i rozwój relacji Spółki z mediami, partnerami handlowymi, wydawnictwami branżowymi, blogerami i influencerami
  • Koordynowanie prac zewnętrznych agencji w zakresie skutecznych kampanii PR i budowania świadomości marki wraz z oceną efektywności prowadzonych działań
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań marketingowopromocyjnych na potrzeby regionu CEE i centrali
  • Koordynacja prac małego zespołu

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie poparte sukcesami doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności oraz co najmniej 8 lat doświadczenia w agencji lub wewnętrznym dziale PR / komunikacji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym
  • Doskonałych umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej
  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych oraz doświadczenie w monitorowaniu mediów
  • Doświadczenia w koordynowaniu pracy agencji i innych dostawców zewnętrznych
  •  Kreatywność i silna motywacja do pracy, orientacja na sukces
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, interpersonalne, zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze w dynamicznym zespole
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.