PR Consulting Director

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - jednej z największych w Polsce agencji PR poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na strategicznym stanowisku PR Conusulting Director.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych agencji PR w Polsce.

Opis stanowiska

  • zarządzanie procesami, standaryzacja ofert i wycen, angażowanie zespołów merytorycznych w działania New Business oraz zatwierdzanie merytoryczne materiałów i wycen;
  • koordynowanie i nadzór nad bieżącą działalnością podległych zespołów projektowych;
  • odpowiedzialność za efekty prac zespołu i jakość obsługi klientów przypisanych do
    nadzorowanego obszaru;
  • nadzorowanie budżetów i rentowności zespołu, rozwój świadomości biznesowej wśród członków zespołu;
  • utrzymywanie i rozwój doskonałych relacji ze strategicznymi klientami, zapewnienie doradztwa na wysokim poziomie merytorycznym, identyfikacja i neutralizacja ewentualnych zagrożeń dla współpracy;
  • rozwój kompetencji twardych i miękkich Konsultantów i PR Managerów(coaching, mentoring), bieżące premiowanie, udział w rekrutacjach i ocenach okresowych pracowników;
  • prowadzenie szkoleń i budowanie bazy wiedzy w ramach specjalizacji wewnątrz organizacji.

Profil kandydata

  • szeroka wiedza, znajomość panujących obecnie trendów oraz minimum 10-letnie doświadczenie związane z PR;
  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z marketingiem lub PR;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - umożliwiającym prowadzenie swobodnej biznesowej komunikacji (min. B2);
  • wysokie kompetencje w zakresie budowania strategii wieloobszarowych projektów;
  • wiedza z zakresu finansów i wskaźników finansowych pozwalająca na swobodne zarządzanie obszarem rentowności projektu;
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, umiejętność budowy i utrzymania bardzo dobrych relacji zarówno z klientami jak i współpracownikami;
  • kompetencje prezentacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • nastawienie na długofalową współpracę;
  • możliwość kreowania i realizacji swoich autorskich pomysłów;
  • zgrany, zaangażowany zespół oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
  • wszystkie niezbędne do wykonywania pracy narzędzia;
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page