PR & Communication Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Jednej z największych polskich sieci innowacyjnych klubów fitness poszukujemy Digital Communication Managera

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Strategia wizerunkowa i komunikacja

  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji marki - analiza zachowań konsumenckich, insightów, aktywna rekomendacja kolejnych działań
  • Stworzenie holistycznego podejścia do komunikacji z klientami i przekładanie go na skuteczne strategie pozyskiwania i utrzymania klientów;
  • Dbanie o właściwe pozycjonowanie/tone of voice marki
  • Dbanie o jakość, spójność i jasność komunikacji wychodzącej do klientów i partnerów

Wsparcie sprzedaży i rozwój produktu

  • Kreowanie, opracowanie i wdrażanie kampanii w kanałach digital w ramach realizacji celów wizerunkowych i sprzedażowych, ocena skuteczności działań marketingowych
  • Nadzór nad aspektem wizerunkowym oraz poprawnością materiałów sprzedażowych przygotowywanych przez zespół i agencje zewnętrzne
  • Współtworzenie nowych produktów i usług, w szczególności na etapie ich komercjalizacji

Member Journey

  • Tworzenie i koordynacja wdrożenia kompleksowej ścieżki klienta (dla wszystkich produktów i scenariuszy)
  • Teksty do wszystkich komunikatów member journey (e-mail, sms, push, aplikacja etc.)
  • Koordynacja wdrożenia member journeyod strony CRM i aplikacji
  • Stałe dostosowywanie procesów i komunikatów member journey do zmian w ofercie

PR and Copywriting

  • Samodzielne opracowanie tekstów marketingowych oraz PR
  • Tworzenie treści komunikatów dla klientów, do materiałów wspierających sprzedaż oraz akcji specjalnych
  • Koordynacja tworzenia contentu video (filmy na header, filmy instruktażowe, kampanie) - od scenariusza przez produkcję i rozliczanie kosztów
  • Nadzór nad sesjami zdjęciowymi
  • Samodzielne prowadzenie biura prasowego (informacje prasowe, artykuły, wywiady, nagrania realizowane w klubach, odpowiedzi na pytania dziennikarzy, reprezentowanie firmy w mediach, monitoring mediów, zakup mediów, obsługa biura prasowego na www)
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi
  • Współpraca z influencerami
  • Wspieranie komunikacji wewnętrznej
  • Okresowe aktywacje dla pracowników
  • Prowadzenie profilu LinkedIn marki

CSR

  • Koordynacja projektów CSR w firmie

Profil kandydata

10 lat na stanowisku eksperckim w zespole marketingu, w tym

  • m.in. 5 lat doświadczenia w marketingu internetowym (planowanie, i rozliczanie kampanii w kanale digital)
  • m.in. 3 lata doświadczenia w zakresie brand marketingu i komunikacji marketingowej 360, mile widziane doświadczenie PR
  • znajomość komunikacji internetowej oraz zasad funkcjonowania marketingu on-line
  • potwierdzone umiejętności z zakresu tworzenia kampanii marketingowych; mile widziany certyfikat DIMAQ
  • umiejętność wykorzystania narzędzi analityki internetowej w celu optymalizacji działań marketingowych
  • umiejętność tworzenia i implementacji strategii komunikacji
  • umiejętność zarządzania wizerunkiem marki
  • umiejętność zarządzania projektami
  • umiejętność zarządzania relacjami z mediami
  • umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi
  • umiejętność zarządzania działaniami EB, CSR, influencner marketing
  • umiejętność organizacji eventów i akcji wspierających sprzedaż
  • umiejętność tworzenia tekstów oraz zarządzania produkcją contentu foto/video
  • wiedza nt. social media
  • wiedza na temat zachowań klientów oraz umiejętność projektowania ich ścieżek w obrębie interakcji z marką
  • wiedza na temat trendów na rynku i umiejętność przekładania ich na ofertę i działania marketingowe
  • umiejętność budżetowania
  • język angielski na poziomie C1
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność koordynacji prac podwykonawców (agencje reklamowe, domy mediowe, agencje eventowe)
  • zdolności analityczne
  • multitasking

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • zniżki na produkty fitness
  • unikalna kultura organizacyjna
  • wysokiej jakości narzędzia służbowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page