Poszukujemy doświadczonego Doradcy Finansowego dla rodziny

Tribu Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy kompetentnej osoby, która pomoże nam w zarządzaniu naszymi finansami. Oczekujemy, że kandydat posiada doświadczenie w pracy z rodzinami oraz umiejętność oceny rentowności inwestycji, w tym w obszarze nieruchomości w Polsce, szczególnie w Warszawie i okolicach.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Ocena rentowności nieruchomości: Szukamy doradcy, który posiada wiedzę i umiejętności w zakresie oceny inwestycji w nieruchomości. Oczekujemy znajomości lokalnego rynku oraz umiejętności analizy rentowności projektów związanych z nieruchomościami.
  • Doradztwo finansowe dla rodziny: Oczekujemy, że będziesz nam pomagał w podejmowaniu mądrych decyzji finansowych. Twoja wiedza i doświadczenie w zakresie planowania budżetu, oszczędzania, inwestowania oraz zarządzania ryzykiem będą nieocenione.
  • Dyscyplina w przygotowywaniu projektów rodzinnych: Jesteśmy zainteresowani osobą, która potrafi wprowadzić porządek i strukturę w nasze finanse rodzinne. Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie projektów budżetowych, planów inwestycyjnych i strategii finansowych, które będą służyć jako podstawy naszych decyzji.

Wymagania

  • Doświadczenie jako doradca finansowy, preferowana współpraca z rodzinami.
  • Znajomość rynku nieruchomości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic.
  • Umiejętność oceny rentowności nieruchomości.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość zasad planowania budżetu, inwestowania i zarządzania ryzykiem.

Jeśli jesteś doradcą finansowym, który posiada doświadczenie w pracy z rodzinami oraz w ocenie rentowności nieruchomości, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość współpracy z wymagającymi, ale przyjaznymi ludźmi.
Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym.
Zapewniamy poufność i dyskrecję w traktowaniu przesłanych dokumentów. Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za złożenie aplikacji, jednakże skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Serdecznie dziękujemy i czekamy na Twoją aplikację!

Prezentacja firmy

W ramach inicjatywy rodzinnej prowadzimy inwestycje, w tym w obszarze ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2023
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena