Poszukiwani operatorzy CNC - Frezarki, tokarki.

Work & Profit

Warszawa, mazowieckie

„Firmę tworzą ludzie” – dla nas to więcej niż prawda. Jako jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bez zaangażowanych i oddanych pracowników nie zbudowalibyśmy tak mocnej pozycji. To dzięki doświadczonemu zespołowi dziś jesteśmy partnerem zarówno dla rodzinnych firm z polskim kapitałem, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Od momentu założenia firmy, daliśmy zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób, wykonującym pracę dla setek firm.

Miejsce pracy: Warszawa

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
PROCOWNIK PRODUKCJI - OBSŁUGA TOKAREK I FREZAREK (Warszawa/Włochy)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Frezarek lub Tokarek
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary).
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.
  • Współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria)

Wymagania:

  • Wykształcenie/praktyka/doświadczenie w obróbce skrawaniem
  • Znajomość narzędzi skrawających
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.)
  • Gotowość do pracy w godzinach porannych, popołudniowych oraz nocnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie (indywidualnie przydzielane)
  • Pracę w systemie godzinowym sprzyjającym dla naturalnej regulacji snu i czasu czuwania (specjalnie dostosowany system zmian)
  • Bardzo wysokie premie za pracę w godzinach nocnych
  • Wysokie dodatki finansowe
  • Bony oraz upominki okazjonalne, świąteczne itd.
  • Prezenty dla dzieci
  • Intergracyjne regularne wyjścia pracownicze
  • Dopłaty do karty Multisport
  • Darmowa kawa, herbata oraz kosze owoców w miejscu pracy
  • Zapewniony bezpłatny parking dla pracowników
  • Regulaminowe premie

Prosimy zainteresowanych kandydatów o aplikowanie za pośrednictwem stron ogłoszeniowych lub naszej strony www.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".