Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Warszawa, mazowieckie

Corona Nieruchomości

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
  • obsługa klientów zainteresowanych zakupem/wynajmem nieruchomości i rejestrowanie ich w systemie IMO
  • zawieranie umów pośrednictwa
  • przygotowanie ofert (opis, zdjęcia) i wprowadzanie ich do systemu IMO
  • dokonywanie prezentacji oferty
  • udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację i informacje zawarte w systemie IMO

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy
  • szkolenia wprowadzające
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • dostęp do największej w Warszawie bazy aktualnych ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
  • profesjonalne narzędzia pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe
  • znajomości zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami
  • znajomości topografii miasta (Warszawa i okolice)
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności oraz determinacji w działaniu
  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze nieruchomości lub jako przedstawiciel handlowy

Świadczymy kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami z zakresu:

kupna... sprzedaży i wynajmu nieruchomości;
organizacji procesu transakcji;
wyboru strategii działania;
promocji i reklamy oferty.

Świadcząc usługi, w zakresie jednego z głównych zadań działalności firmy CORONA Nieruchomości jakim jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, oferujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc na każdym odcinku realizacji procesu inwestycyjnego. Dzięki współpracy z prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami finansowymi oferujemy naszym Klientom usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego, pomagamy w identyfikacji nieruchomości, przeprowadzamy audyt ich stanu prawnego, świadczymy usługi z zakresu wyceny nieruchomości oraz doradztwa w procesie pozyskiwania środków na finansowanie danej inwestycji.

Działalność prowadzona jest pod nadzorem licencjonowanych pośredników.
Nasi pracownicy w bezpieczny i profesjonalny sposób przeprowadzą transakcję kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nasza wiedza, umiejętności i praktyka pomogą spełnić Państwa oczekiwania.
Zapewniamy komfortowe warunki współpracy, przyjazną obsługę i bezpieczeństwo na rynku nieruchomości.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Administracja biurowa