Portfolio Brand Manager EE

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG posiadającej najbardziej rozpoznawalne marki w swoich kategoriach, poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko Portfolio Brand Managera EE. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym portfolio produktowym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, posiadająca szerokie portfolio produktowe w ramach kilku kategorii. Planowane działania strategiczne firmy oraz rozbudowa portfolio produktowego, będą ciekawym wyzwaniem dla osoby dołączającej do organizacji. Obecnie poszukujemy Portfolio Brand Managera EE, który wzmocni struktury Marketingu w organizacji.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za 3P marki (product, price, place) we wszystkich krajach regionu,
  • Zarządzanie portfolio marki w całym regionie, pozycjonowanie,
  • Zarządzanie procesem NPI: ustalenie nowości do wdrożenia w krajach, pozycjonowanie i plan wdrożenia,
  • Analiza portfolio w regionie, klasyfikacja produktów i planowanie aktywności kanałowych (wspólnie ze sprzedażą i trade marketingiem),
  • Analizy: Nielsen, P&L, Social listening - portfolio, rankingi produktów na portalach i wśród influencerów,
  • Zaproponowanie i koordynowanie badań konsumenckich w obszarze produktu, ceny i dystrybucji,

Profil kandydata

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozbudowanym portfolio produktowym,
  • Doświadczenie w marketingu regionalnym będzie atutem,
  • Gotowość do rozwoju w kierunku komunikacji marketingowej,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Ciekawe ścieżki kariery,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page