Pomocnik Operatora Urządzeń Obróbki Cieplnej

Asistwork Sp z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • bieżące wsparcie Operatora urządzeń do obróbki cieplnej,
  • ustawianie wyrobu gotowego na palecie,
  • przygotowanie oraz pakowanie wsadu pieca,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • praca pod nadzorem brygadzisty.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie o profilu technicznym,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy,
  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, operatora lub pokrewnym,
  • dobre umiejętności organizatorskie,
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy