Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją - mile widziane w branży spożywczej.
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią produkcji żywności.
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy w środowisku produkcyjnym.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.
  • Mobilność - gotowość do dojazdów do pracy własnym środkiem transportu.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozpoznawalnej firmie z branży spożywczej w Kozienicach.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Wynagrodzenie podstawowe do 9500 zł brutto miesięcznie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym.
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w firmie z branży spożywczej.
  • Przyjazną atmosferę pracy - spotkania oraz wyjazdy integracyjne.
  • Pracowniczy program emerytalny.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy