Pomocnik Działu Utrzymania Ruchu (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • prowadzenie działań prewencyjnych - wymiana filtrów, chłodziwa, czyszczenie szaf sterownicznych,
  • naprawy w zakresie infrastruktury budynku, oświetlenia, gniazdek i drobnych prac mechanicznych,
  • współpraca z pracownikami innych działów.

Wymagagnia:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia elektoenergetyczne do 1 kV,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi sprężarek,
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracy w dziale technicznym,
  • dokładność,
  • skrupulatność.

  • Oferujemy:
    • umowę o pracę,
    • pracę w systemie dwuzmianowym,
    • zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania,
    • miejsce pracy: Poznań,
    • bogaty pakiet benefitów,
    • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.