Pomoc operatora wózka widłowego

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego,
  • praca na magazynie.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia operatora wózka widłowego,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową,
  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia,
  • oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.