PŁYTKARZ 34 - 38 CHF brutto / godz. + Dieta 16,00 CHF netto / Dzień Pracy - SZWAJCARIA.

Rekrutacja-Kozow

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - PŁYTKARZ / GLAZURNIK  - SZWAJCARIA.

Szwajcarski  Pracodawca  Zatrudni  Płytkarzy  na Projekty do Szwajcarii.
Pracodawca Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.
Zatrudnienie od   Maj  , Czerwiec  i w kolejnych  m-cach  2024.

Stawka   34 - 38   CHF brutto / godz.  Pracy +  Dieta 16 - 18  CHF netto / Dzień Pracy.
Wynagrodzenie dla Pracownika co Tydzień.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od  180 - 220  CHF  / TYDZIEŃ .  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Pracownicy Opłacają Zakwaterowanie z góry  za  Tydzień
lub Pracodawca pokrywa Koszty Zakwaterownia  Pacownika  i minusuje z Jego Wypłaty.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii jest Progresywny
i  wysokość Podatku  12 - 20 %   zalezy od Kantonu  w ktorym Pracownik  Pracuje.

Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa Zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV
w wersji niemieckiej  ze zdjęciem w CV lub zdjęcie Kandydata Oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

ZADANIA
PROJEKTY BUDOWLANE NA  NOWE BUDYNKI  SZPITALE, SZKOŁY,  BANKI  i na  OBIEKTY DO REMONTU.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
doświadczenie w branży , niemiecki  wymagany  na poziomie Wykonywania Projektów Poziom A2.
Własne  AUTO  do wyjazdu do Szwajcarii  + Własne Narzędzia  będą  potrzebne.
Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik organizuje dla siebie Samodzielnie.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
25 000PLN - 28 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie