Praca - Cieśla Budowlany - Zimmermann - Szwajcaria - Szwajcarska Umowa o Prace.

Rekrutacja-Kozow

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

 PRACA - SZWAJCARIA - MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ (  Okna , Drzwi ).

Szwajcarski  Pracodawca poszukuje   Cieśli  Budowlanych   na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie od  Maj , Czerwiec  i  w  kolejnych Miesiącach 2024.

Pracodawca Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.
STAWKA  31 - 34 CHF   brutto / godz.  + Dieta 16 CHF   netto / Dzień Pracy.

DLA PRACOWNIKA  WYPŁATA CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od  180 - 220 CHF / TYDZIEŃ -  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Własne AUTO do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu.

Pracownik we własnym Zakresie organizuje dla siebie Ubranie Robocze +
Pracodawca organizuje Obuwie Ochronne dla Pracownika.

Koszty Przejazdu  do  Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła Państwa  zainteresowanie prosimy
 o przesyłanie  aktualnych CV w wersji niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

ZADANIA
Dla Cieśli Konstrukcyjnych  Montaż Szkieletów Domów z Drewna.
Dla Cieśli Budowlanych  Stolarka Budowlana   Montaż Drzwi , Ramy Okienne , Parapety, Podłogi.

 PROFIL KANDYDATA
Znajomość jęz. niemiecki w rozmowie telefonicznej  komunikatywna
Doświadczenie w branży min 2 LATA.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest przez Pracodawcę akceptowana.
Zawód Branżowy nie jest wymagany.

Własne AUTO do wyjazdu nie jest wymagane, ale Firma nie posiada  Samochodów  Służbowych.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
24 000PLN - 26 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie