Opis stanowiska pracy

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta z branży FMCG, na stanowisko:

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin
  • Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci żadnych problemów
  • Potrafisz się odnaleźć w pakiecie MS Office
  • Jesteś osobą proaktywną i chcesz się rozwijać
  • Odnajdziesz się w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Interesujesz się tematyką z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Co możemy Ci zaoferować?

  • Płatny staż na okres 6 miesięcy
  • Możliwość korzystania z benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu działań działu HR
  • Udział w interesujących projektach
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Komfortową lokalizację – Warszawa, Wilanów

Przy czym będziesz wspierać dział HR?

  • organizacja szkoleń i analiza rynku szkoleniowego
  • komunikacja wewnętrzna
  • działania Employer Brandingu
  • administracja personalna
  • projekty rekrutacyjne
  • bieżące zdania działu HR

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
6 miesięcy
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
22,00 zł - 22,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż