Planning and Forecasting Team Leader - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej Grupy z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydata na stanowisko

Planning and Forecasting Team LeaderMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie rocznego budżetu dla konkretnego rynku oraz analiza odchyleń
  • Przygotowywanie rocznych i miesięcznych prognoz rynkowych oraz konsolidacja danych
  • Leadowanie i wsparcie merytoryczne dla podległego zespołu (1-2 osoby)
  • Porównywanie i analizowanie wyników historycznych, przeprowadzanie analizy wariancji
  • Przygotowywanie wewnętrznych miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa i wspieranie ich w podejmowaniu strategicznych decyzji
  • Zapewnienie raportowania ad hoc dla zespołów finansowych na rynku
  • Odpowiedzialność za realizacje planu/budżetu
  • Usprawnianie raportowania, wprowadzanie zmian w raportowaniu zgodnie z wytycznymi korporacynymi
  • Wsparcie dla innych działów w zakresie sprawozdawczości zarządczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność interpretacji i prezentacji danych finansowych
  • Doświadczenie w budżetowaniu, prognozowaniu i raportowaniu
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Komunikatywny język angielski
  • Umiejętności prezentacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, multiport, ubezpieczenie na życie)
  • Praca w trybie hybrydowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.