ManpowerGroup Sp. z o.o.

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Tworzenie planów produkcyjnych oraz ich ocena
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Zarządzanie zapasem surowców i materiałów
  • Udział w projektach mających na celu optymalizację procesu produkcyjnego

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność planowania, przewidywania i podejmowania decyzji
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oto, co mamy do zaoferowania:
  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Rozbudowany system premiowy
  • Darmowy transport do pracy
  • Fundusz zakładowy
  • Kartę Multisport i dofinansowania do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
Oferta dotyczy pracy stałej
Miejsce pracy: Stefanowo

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials