Planista Produkcji

Warszawa, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:
  • Tworzenie planów produkcyjnych oraz ich ocena
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Zarządzanie zapasem surowców i materiałów
  • Udział w projektach mających na celu optymalizację procesu produkcyjnego

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność planowania, przewidywania i podejmowania decyzji
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oto, co mamy do zaoferowania:
  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Rozbudowany system premiowy
  • Darmowy transport do pracy
  • Fundusz zakładowy
  • Kartę Multisport i dofinansowania do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
Oferta dotyczy pracy stałej
Miejsce pracy: Stefanowo

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji