Pierwsza praca w korporacji z językiem niemieckim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1157112

Międzynarodowa firma poszerzająca swoje struktury na krakowskim rynku poszukuje osób na stanowisko Młodszego Księgowego oraz Specjalisty.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur w systemie SAP
  • kontrolowanie niezgodności księgowych
  • przygotowywanie danych do raportów
  • współpraca z całym działem księgowym w firmie

Wymagania na stanowisku:

  • wcześniejsze doświadczenie w księgowości
  • język niemiecki na poziomie B2/C1
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet benefitów
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy