Pierwsza praca w korporacji językiem angielskim!

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1126561

Dla naszego Klienta, jednej z prężnie rozwijających się firm, poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego (min. C1), które chciałyby zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej organizacji i rozwijać się w międzynarodowej organizacji.

Nie wymagamy doświadczenia, jedynie chęci do pracy i nauki nowych rzeczy oraz świetnej znajomości języka angielskiego. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia.

Poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć swoją pierwszą pracę w środowisku korporacyjnym lub kontynuować rozwój w obszarze obsługi klienta.

Zainteresowane osoby - ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy