Pierwsza praca w finansach z niemieckim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1155831

Twoje następne stanowisko
Wsparcie administracyjne oraz doradcze klientów firmy z obszaru podatkowego
Sporządzanie faktur oraz rozliczeń
Kontakt ze współpracującymi jednostkami

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Język angielski oraz niemiecki na poziomie B2+/C1
Doświadczenie w środowisku korporacyjnym (finanse, obsługa klienta, administracja)
Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

Co zyskujesz?
Zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy częściowo zdalnie
Pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV w j.angielskim.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy